Чутки про викриття убивці Гіві не підтвердилися

В російських засобах масової інформації з'явився коментар бойовика Ігоря Мильцева із позивним "Француз", який спростував свою причетність до вбивства Гіві. 

Бойовик "Француз" повністю спростував листування із журналістами, в якому він зізнався у вбивстві Гіві. За його словами, він жодного разу не зустрічався із ним та немає ніякого відношення до "батальйону Сомалі".

Також він зазначив, що дана сторінка у соцмережі була зламана ще у 2016 році. На його думку, цю переписку із ЗМІ влаштувала СБУ.

"Після того, як в Ігоря пропав доступ до його сторінки, зломники зв'язалися з ним через другий обліковий запис. Вони написали, що його сторінка їм дуже цікава, і запитували, чи не хоче Ігор її повернути. Зараз на сторінці свого справжнього облікового запису Ігор закликає заспамити свою стару сторінку, щоб вона виявилася заблокованою", – повідомляють російські ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що відповідальність за вбивство ватажка бандформування "Сомалі" Михайла Толстих, він же Гіві, взяли на себе його підлеглі. Російський найманець, який воював під його командуванням, заявив, що так Гіві помстилися за його дезертирство під час бою біля Авдіївки.

Нагадаємо, у середу, 8 лютого, стало відомо про смерть терориста-ватажка бандформування "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько Гіві. Він загинув у результаті вибуху на базі бандформування "Сомалі".

У "прокуратурі ДНР" його смерть назвали терактом. Бойовики стверджують, що безпосереднім його виконавцем є українська ДРГ, на слід якої вони уже нібито вийшли.

Коментарі