Кандидат на голову Полянської об’єднаної громади накивав п’ятами від журналістки “СтопКору”

Увечері напередодні дня виборів Полянська виборча комісія розглянула звернення щодо фактів розповсюдження нелегальної агітаційної продукції стосовно одного з кандидатів.

Його опонент - кандидат на голову об'єднаної Полянської громади Михайло Капустей, який кілька днів уникає спілкування з журналістами, завітав на засідання виборчої комісії. Кандидат стояв у щільному оточенні охоронців за спиною свого юриста.

Він повідомив, що не знає, хто друкує та розповсюджує нелегальну продукцію з брудними матеріалами щодо його конкурента та спостерігав за обговоренням цього питання. Комісії не вистачило голосів, щоб ухвалити рішення звернутись до правоохоронців з приводу чорних агітаторів.

Одразу після голосування Михайло Капустей прослизнув у двері та побіг від журналістки "Стоп Корупції", яка намагалась поставити кандидату питання щодо мети його візиту. Посіпаки кандидата відтісняли журналістку та не давали їй наздогнати кандидата-втікача.

"Гидко було дивитись, як дорослий чоловік, голова села, тікає від дівчини. Його охоронці як орли, розкидали руки, застосовували силу та брудну лайку на мою адресу", - повідомляє Наталія Мальцева.

Врешті Капустей заскочив у власне авто, заблокував двері та накивав п'ятами.

Коментарі