“Чого бучу робиш, йди на фронт воювати”, – як на Львівщині саботують роботу спостерігачів “Стоп корупції”

21.04.2019 17:08

21 квітня, в день виборів президента України, була зафіксована спроба недопуску спостерігача від “Стоп корупції” Андрія Турки на ДВК №460987. Коли все-таки на дільницю потрапити вдалось, члени комісії влаштували справжнє шоу.

“Я прийшов на ДВК о 7:45 ранку, однак мене просто не пускали всередину, ніби я запізнився. О 7:57 мені вдалось потрапити на дільницю, я зареєстрував скаргу та почав свою роботу. Проте через певний час помітив, що в мене зникло портмоне з грішми та документами. Розуміючи, що це може бути жарт, а може й ні, я викликав поліцію та через 2 години знайшли загублену річ в смітнику на території дільниці, звідти нічого не зникло. Очевидно, що це був відвоклікаючий маневр”, – розповів Андрій Турка.

За фактом крадіжки на місце події приїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці опломбували портмоне на предмет того, чи є там сторонні відбитки пальців.

Дещо пізніше голова комісії Мар’яна Лесь заявила, що спостерігачеві від “Стоп корупції” не дозволено бути присутнім на дільниці у найважливіший момент виборів – під час підрахунку голосів.

У цей же день пану Андрію надійшло декілька телефонних дзвінків із погрозами від скандального екс-депутата районної ради Пустомитівського району Львівської області Степана Підкуймухи. Чоловік з використанням нецензурної лексики закликав активіста “не виносити мозок”, “не робити бучу”, “не лізти та не мутити воду”, а також “йти воювати на фронт”.

Дзвінки з погрозами були зафіксовані на аудіозаписі.

Наразі очікуємо юридичної оцінки ситуації.

Читайте також: "Зі спостерігачів лише “Стоп корупції” – як голосують на Донеччині".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X