Членство в GIJN

Громадська організація «Стоп корупції» у грудні 2016 року одноголосним рішенням Ради директорів GIJN отримала членство у Глобальній мережі розслідувальної журналістики (Global Investigative Journalism Network).

Під час засідання Ради директорів були розглянуті місія, діяльність нашої організації, методичні підходи та матеріали наших журналістських розслідувань, що розміщені на Інтернет-ресурсах.

Глобальна мережа розслідувальної журналістики є провідною міжнародною асоціацією розслідувальної журналістики, що станом на грудень 2016 року охоплює 145 членів з 62 країн і докладає зусиль до зміцнення і розповсюдження розслідувальної журналістики у всьому світі. Членство у цій організації надає нам можливість проводити спільні транскордонні розслідування з міжнародним співтовариством журналістів-розслідувачів, обмінюватись досвідом і користуватись ресурсами Глобальної мережі.

Для нас це також унікальна можливість зробити свій внесок у розвиток світової мережі розслідувальної журналістики, адже ми отримали право голосу під час вирішення важливих питань, що стосуються світової журналістської спільноти.