Членство України в ЄС можливе тільки за однієї умови: Ірина Геращенко розповіла, що повинні зробити депутати й Кабмін

Єдиним варіантом для членства України в Євросоюзі є повне виконання умов Угоди про асоціацію України та ЄС.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, передає "Діалог.UA".

Така заява була зроблена за підсумками засідання погоджувальної ради перед початком сесії Верховної Ради. За словами Геращенко, зараз Кабінет міністрів України й Парламент сильно відстають в імплементації Угоди. Питання стосується і законодавства, і прийняття підзаконних актів.

"Проблемою номер один залишається експертиза законодавства на предмет відповідності нормам європейського права. Мою позицію, що прискорення темпів виконання Угоди, забезпечення професійної експертизи законодавства є пріоритетом, підтримали перший віце-прем'єр Кубів та фактичний керівник профільного комітету Іонова", – написала вона.

Крім того, Ірина Геращенко анонсувала проведення наради глав парламентських фракцій з віце-прем'єром з євроінтеграції та профільним комітетом, на якому повинна бути розроблена так звана дорожня карта імплементації Угоди про асоціацію України та ЄС.

Також Ірина Геращенко оголосила про намір провести зустрічі з представниками громадськості, щоб почути думку з іншого боку щодо даного питання.

"Угода має визначати напрямок роботи Верховної Ради", – резюмувала віце-спікер.

Раніше Ірина Геращенко повідомила про те, що представники терористів в Тристоронній контактній групі в Мінську йдуть на відверту брехню, щоб виправдати дії Кремля на Донбасі.

Інші новини

Коментарі