“Чиє ж то жито, чиї ж то покоси…” – на Чернігівщині агрорейдери цинічно захоплюють посіви та зерно під прикриттям силовиків

Гаряча пора збору врожаю виявилася найкращим моментом для рейдерської атаки на холдинг «Росток». 8 жовтня на всі підприємства холдингу та навіть до центрального офісу у Києві одночасно зайшли групи по 15 чоловік та керуючись такою собі ухвалою районного суду у Харківській області, почали виїмку документів. Одночасно у полях почалося блокування машин із вивозом зібраного врожаю.

Неймовірно, але заблокованими виявилися усі 17 підприємств холдингу! Наприклад, на елеваторі у Новгород-Сіверському в Чернігівській області. 

«Приїхали люди, які представилися харківською прокуратурою, СБУ і з поліції», – розповідає регіональний директор АПХ «Росток Холдинг» (Новгород-Сіверський кластер) Олексій Калита, – «Керуючись ухвалою, яка винесена районним судом смт Покотилівка на арешт активів компанії, тобто наложили арешт на всі посіви, які знаходяться в компанії, на елеватор, на зерно, яке знаходиться на елеваторі, проводили обшуки в усіх приміщеннях, вилучили усі бухгалтерські документи, тим самим заблокували роботу повністю. На сьогоднішній день підприємство не працює, урожай не збирається. Сьогодні така чудова погода стоїть, всі люди розпущені по домівках і ми не можемо працювати».

Тож кому належить ідея лишити голодними кілька десятків тисяч людей на кордоні із Росією, що напередодні зими із великою ймовірністю може спричинити соціальний вибух? Дивіться про це у спеціальному репортажі «Стоп Корупції»: 

Коментарі