Чи рушить справа «Леськи – Золотої ручки» з мертвої точки? – «СтопКор» запитав у ДФС Львівської області

У ході галицького рейду активісти «СтопКору» завітали до ДФС Львівської області. Мали кілька важливих питань, серед них і справа скандальної рейдерки Лесі Софієнко. Ця пані – поплічниця колишнього міністра АПК режиму Януковича – Миколи Присяжнюка не сплатила державі понад 40 мільйонів гривень та захопила земельну ділянку у столиці.

«Неодноразові звернення до них стосовно Софієнко були, скажімо прямо, чи загублені у когось на столі, чи забуті у когось на столі. Всі наші звернення, що стосуються фінансових махінацій були не почуті і не побачені», - зазначає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Костянтин Варшавський, - «Сьогодні ми всім складом нашої всеукраїнської громадської організації прийшли запитати у керівництва чому саме так відбувається по даній особі».

І хоча наразі одіозна білявка перебуває у Києві, дана справа «лежить» у Львові. «СтопКор» вимагав провести перевірку фінансів Софієнко і податків, які вона мала сплатити. Та за місяць у Львівській ДФС нічого не зробили.

Начальник управління комунікації пан Ігор Долинський тільки розводить руками і запевняє, що ось-ось перевірка почнеться: «Я не знаю причини, чи в дійсності вона не починалась, які були об’єктивні причини відносно того. Перевірка розпочалась 25 вересня, перед тим підготовлювався наказ. Вона зараз проходить. це проводить управління оподаткування фізичних осіб, поки що в процесі».

«СтопКор» і надалі стежитиме за цією резонансною справою. Подробиці візиту до ДФС Львівщини доступні для перегляду:

Коментарі