Четвертий день в розбійниках – київське ШЕУ працює під прапором піратів

Четвертий день поспіль в’їзд на територію шляхово-експлуатаційного управління Печерського району «прикрашає» гора землі з піратським прапором. У такий спосіб дорожників відзначили за співпрацю з нелегальними видобувачами піску. Комунальники символіку розбійників не прибирають. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції».

«У цьому є щось символічне і водночас сумне. Як дорожники прибирають автошляхи у місті – так і ліквідовують так звані чорні мітки за співпрацю з браконьєрами», – зазначають активісти проекту.

 

Додамо, що під час громадського моніторингу активісти «Стоп корупції» зафіксували, як на територію комунального підприємства привозять пісок із незаконної точки видобутку на Видубичах. Там орудує ТОВ «Мостобуд».

У районній державній адміністрації Голосіївського району не підписували договору на виконання будь-яких робіт і не давали жодного дозволу ТОВ «Мостобуд», яке проводить видобуток та продаж піску на Видубичах у Києві. Про це в РДА повідомили активістам «Стоп корупції» у відповідь на звернення.

«У РДА відповіли, що жодних договорів не підписували і звернулися до «Мостобуду» для того, щоб вони надали всю документацію, яка підтверджує законність їхньої діяльності!», – зазначили у «Стоп корупції»

Від «Мостобуду» чекають дозвіл на користування надрами, дозвіл на проведення робіт на землях водного фонду, інші проектно-дозвільні документи на проведення робіт із вивезення та намиву піску.

Коментарі