Черновецького не видадуть Україні, оскільки він має грузинське громадянство

У прокуратуру Грузії не надходила вимога про передачу Леоніда Черновецького українській стороні. Про це повідомили у прокуратурі Грузії, передає УНН із посиланням на "Грузія.Online".

Як зазначає прокуратура, навіть у разі отримання подібної вимоги, Черновецького не зможуть передати України, оскільки він є громадянином Грузії.

"У прокуратуру Грузії не надходила вимога про передачу Леоніда Черновецького українській стороні, проте, і в разі існування такої вимоги він не може бути переданий, оскільки є громадянином Грузії, а згідно з Конституцією Грузії передача грузинського громадянина іншій країні є неприпустимою", – наголошується в інформації прокуратури.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України оголосить колишнього мера Києва Леоніда Черновецького у міжнародний розшук по лінії Інтерполу, як тільки завершаться необхідні для цього процесуальні процедури.

Раніше, суд дозволив затримати екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приводу у судове засідання з обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 14 липня ГПУ повідомила про підозру екс-меру Києва Леоніду Черновецькому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Зокрема, Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об'єкта інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в Києві.

Інші новини

Коментарі