Чернівецька облрада в останній момент відмовила “СтопКору” у приміщенні для прес-конференції

Керівництво Чернівецької обласної ради відмовило представникам "Стоп корупції" у приміщенні для проведення заздалегідь призначеної прес-конференції. Своє рішення посадовці не пояснили, проти активістів виставили кордон з поліціянтів та нацгвардійців.

Про це з місця подій повідомив координатор проекту Роман Бочкала.

"Зібралися біля Чернівецької облради. Тут сьогодні була запланована прес-конференція ГО "Стоп корупції". На ній ми планували повідомити про ганебні факти корупції місцевої влади. Але за півгодини до заходу нам було відмовлено у приміщенні. Всередині кордон з поліціянтів та нацгвардійців. Людей в приміщення не пускають. Вирішуємо, як діяти далі", – зазначив у соцмережі координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

У ході прес-конференції у рамках антикорупційного рейду на Буковині активісти проекту планували розкрити факти переслідування та нападів на активістів "Стоп корупції", масштабні схеми вирубки та вивозу за кордон ділової деревини, контрабанду на кордоні.

"Серед гучних справ – замах на вбивство місцевого громадського активіста Григорія Кушніра, який розслідував справу про причетність до вирубки цінних порід дерев майстрів лісу. Цю справу закрили за підтасованими доказами.

Напад на журналістів "СтопКору" у Красноїльську Старожинецького району – представників чернівецького осередку "Стоп корупції" двічі запрошували пройти слідчий експеримент, а замість цього проти нас готували провокацію.

Окрім того, команда "Стоп корупції" планувала оприлюднити прізвища посадовців, які "кришували" ешелон з двадцяти семи вагонів з кругляком, який за підробленими документами намагалися вивезти на територію Румунії.

 

Інші новини

Коментарі