Чергове протистояння на ринку “Моріон” – рівненські підприємці обурені демонтажем кіосків

15.01.2019 16:38

За повідомленням UA: Рівне наразі на Рівненьскому ринку «Моріон» судові виконавці почали демонтаж двох кіосків. Як повідомляє з місця подій журналіст UA: Рівне, підприємці ринку проти демонтажу, так як вважають, що це майно громади.

Зазначимо, це вже далеко не перше протистояння на ринку. У квітні 2018 року до громадської організації «Стоп Корупції» звернулися місцеві підприємці через свавілля нового орендаря «Моріону» - підприємця Ігоря Свистунова.

Будівлі, що знаходяться на території ринку «Моріон» за адресою Шевченка, 7, перебувають у комунальній власності міста. «Ця земля – вона знаходиться в комунальній власності – і там написано, для обслуговування бані і котельні», – стверджував представник ініціативної групи торговців ринку «Моріон» Володимир Рикун.

Та орендаря це не хвилює – він побудував там новенький торговельний центр. Підприємці, які вже 20 років працюють на ринку «Моріон», схвильвані тим, що те ж саме трапиться і з їхніми робочими місцями.

А вже у жовтні підприємці повідомили місевий осередок ГО «Стоп Корупції», що їх справді позбавляють права на торгівлю. Через те, що вони відмовляються підписувати із директором нові договори оренди з удвічі вищими цінами. Також, відповідно до нових умов, власність підприємців має перейти у власність ринку.

"Біля 150 підприємців обурені такою ситуацією. Проти певної кількості адміністрація ринку ініціює виконавчі провадження, позови до суду. Місцеві правоохоронці відмовляються реагувати на порушення законів при здійсненні підприємницької та фінансової діяльності ринку "Моріон" – повідомив активіст Віктор Палас.

Коментарі