Через вбивство Гандзюк з “Батьківщини” вигнали голову Херсонської облради – джерело

Через вбивство Катерини Гандзюк голову Херсонської облради Владислава Мангера вигнали з партії "Батьківщина". Про це заявив сам Владислав Мангер - повідомляється на офіційній сторінці спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?".

"Але важливо отримати реакцію пані Тимошенко. І дізнатись, що робить ВО "Батьківщина" для того, аби Мангер склав повноваження голови Херсонської обласної ради.

Максимальне поширення цього допису допоможе швидко отримати відповіді та почути позицію пані Тимошенко щодо вбивць Гандзюк", - йдеться у повідомленні.

Інформацію про вихід Владислава Мангера з "Батьківщини" підтверджує також Центр журналістських розслідувань з посиланням на повідомлення самого Мангера у мережі фейсбук.

Я безмежно співчуваю горю родини Катерини Гандзюк, і так, як і всі її близькі, прагну об’єктивного і чесного розслідування обставин нападу на неї та її загибелі.Вважаю звинувачення, які лунають на мою адресу у зв’язку із справою Гандзюк, безпідставними та голослівними. Водночас спостерігаю як ці заяви починають спрямовувати на дискредитацію цілої партії «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко. Шкода, що політики не гребують використовувати в нечесній боротьбі розпач і емоції батьків.Щоб припинити спекуляції, вважаю єдиним правильним рішенням призупинити своє членство у партії «Батьківщина» на час розслідування справи Гандзюк. Сподіваюся, що слідство чітко визначить імена замовників і виконавців фактичного вбивства Катерини.

Posted by Vladislav Manger on Neljapäev, 31. jaanuar 2019

Коментарі