Через нестачу паркінгів у випадку пожежі столичні будинки можуть перетворитись на пастки

Дороги столиці: цілі смуги стали парковками, бо у будинках довкола не передбачено паркувальних місць. А ще забудовники часто-густо ігнорують правила пожежної інспекції. У що це випливає? Столичні пожежники влаштували для знімальної групи цілий експеримент. Разом із ними журналісти «СтопКору» виїхали на умовну пожежу на об’єкт в двох з половиною кілометрах від частини.

В’їзд до об’єкта заставлений автівками. Не без труднощів екіпаж дістався будинку: машин багато, а пожежне авто габаритне. Складно проїжджати, водієві важко їздити такою вузькою проїжджою частиною.

Як справитись, якщо пожежа виникне у висотці? «Є у нас автомобілі, які дістають до 20-их поверхів. Головне, щоб був вільний під’їзд, транспортними засобами не захаращений», - відповідає Віталій Величенко, головний інспектор Дарницького районного управління ДСНС у Києві.

Іншими словами: якби пожежа була на 20-ому поверсі, пожежники допомогти не змогли б. Пан Величенко зазначає: наразі у столиці дуже мало таких місць, де враховані умови для пожежної техніки, яка має прибути на надзвичайну подію вчасно і без перешкод.

Дивіться власне розслідування «Стоп корупції» про ці та інші проблеми, що стали наслідком так званого будівельного лобі:

Коментарі