Через контрабанду деревини на Закарпатті слідчі кілька годин обшукували кабінет першого заступника глави ДПСУ

До апарату Держприкордонслужби України звернулися представники головної військової прокуратури та корпусу оперативно-раптової дії КОРД. Візит пов'язаний зі справою контрабанди лісу на Закарпатті.

Як стало відомо, нібито під час облаштування Чопської прикордонної зони було вирубано 30 кілометрів лісу цінних порід і вивезено в Словаччину, повідомляє видання "Голос Карпат". Хоча, за планом облаштування кордону, вирубка лісу не передбачалася. Майже шість годин оперативники військової прокуратури провели у кабінетах першого заступника голови Держприкордонслужби Василя Серватюка та в одного з керівників департаментів. Вилучили кілька стосів документів, від коментарів пресі утримались. Натомість речник Держприкордонслужби Олег Слободян заявив, що силовики увірвалися до їхнього офісу показово, розтрощили двері та навмисне влаштували шоу.

"Це все схоже на постановочне шоу, тому що по-перше у слідчих не було ніякої необхідності так діяти. У них були перепустки, вони могли вільно війти. Ця группа приїхала у супроводі журналістів. Тобто вони хотіли публічності, а це вчергове вказує на певний популізм акції", - заявив Слободян.

Інші новини

Коментарі