Через грип столичні школи зупинять навчання

У Києві спостерігається погіршення епідемічної ситуації серед школярів щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції. 

За відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРІ керівники навчальних закладів мають право прийняти рішення про повне або покласове зупинення навчального процесу, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

"Наразі у місті захворюваність на грип і ГРВІ перебуває на рівні, характерному для даного періоду року. Проте, за 4-й тиждень 2018 року зареєстровано зростання захворюваності на 11,4%, якщо порівнювати з попереднім тижнем. Зростання відбулося за рахунок дітей, і хоча наразі переважно хворіють дошкільнята, серед школярів рівень захворюваності зріс на 25%", – йдеться в повідомленні.

Так, задля уникнення розповсюдження інфекції прийнято рішення щодо тимчасового зупинення занять в одній зі шкіл, де рівень захворюваності перевищив 20%. І ще у 14 відбулося часткове покласове закриття. Дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

"Найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Дарницькому, Оболонському, Святошинському та Солом'янському районах", – йдеться в повідомленні.

Коментарі