Через грип 119 столичних шкіл закрили на карантин

Станом на ранок понеділка у Києві хворіє на ГРВІ та грип 25831 особа. 

Такий показник, за даними директора департаменту охорони здоров'я КМДА Валентини Гінзбург, на 15 відсотків нижчий від епідпорогу, повідомляє Depo.Київ.

На даний час саме грип лабораторно підтверджений у 5 випадках.

"У лікарнях перебуває нині 111 осіб (з них 2 дитини) з ускладненнями перебігу захворювання. Це, в основному пневмонії", – сказала Гінзбург.

За її словами, як і прогнозувалося раніше, лютий – це пік захворюваності на ГРВІ та грип.

"Хвала Богу, летальних випадків через грип у Києві не було. Основне правило для всіх людей: "Захворів – сиди вдома", а також не займайся самолікуванням, викликай лікаря, бо більша частина тих, хто потрапив до лікарні, займалася самолікуванням", – сказала Гінзбург.

У свою чергу директор департаменту освіти КМДА Олена Фіданян додала, що на ранок у столиці повністю закриті для відвідування 119 шкіл проти 75 у п'ятницю.

"Але було відновлено заняття у 23 школах, що тиждень тому перебували на карантині. Процес закриття освітніх закладів динамічний і проходить за рішенням ради школи, коли відвідуваність падає на 20 відсотків – школу закривають на тиждень. Заняття відновлюють після того, як у п'ятницю школа проводить звірку з батьками учнів, з'ясовуючи стан здоров'я дітей", - сказала вона, пише "Інтерфакс-Україна".

Фіданян зазначила, що в дитсадках і школах роблять профілактику захворювань.

"Припинення занять в окремих школах і класах дозволяє переривати ланцюг передачі інфекції від дитини до дитини. В цей період важливо, щоб діти не їздили у транспорті та не перебували у людних місцях у замкненому просторі", – підсумувала вона.

Коментарі