ЧАС можливостей – спільний проект “СтопКору” та 5-го каналу за підтримки ПРООН

20.07.2018 13:47

Протягом травня-червня 2018 року за підтримки Програми розвитку ООН Громадська організація "Стоп корупції" разом з "5 каналом" національного телебачення реалізували спільний проект - чотири випуски аналітичного ток-шоу «ЧАС можливостей», що були опубліковані на «5 каналі» і присвячені реформі місцевого самоврядування на підконтрольних територіях Луганської і Донецької областей.

Під час реалізації проекту журналісти провели опитування місцевих громадян щодо впровадження реформ місцевого самоврядування і децентралізації та підготували відео сюжети для ток-шоу. В обговореннях на ток-шоу взяли участь ключові фігури Кабінету Міністрів України, експерти, голови міст зі сходу України та інші посадові особи місцевого самоврядування, місцеві мешканці.

Реалізація проекту дозволила підвищити рівень обізнаності мешканців Луганської та Донецької областей щодо позитивних змін та результатів реформи децентралізації, роз’яснити суть реформи, показати найкращі практики та заохотити до об’єднання й співпраці усі зацікавлені сторони: місцеву владу, громадські організації, бізнес, медіа та активних громадян.

Опітування і обговорення під час ток-шоу дозволили виокремити пріоритетні проблемні питання місцевого самоврядування та децентралізації, що варті уваги органів державної влади, місцевого самоврядування й громадськості. Цей перелік у подальшому має стати основою для моніторингу реформ у цьому регіоні.

Перелік посилань на он-лайн архіви передач "Час можливостей":

https://decentralization.gov.ua/news/8821
https://www.youtube.com/watch?v=OWgrI0SjpEw
https://www.5.ua/polityka/chas-mozhlyvostei-pro-rezultaty-reformy-detsentralizatsii-na-donbasi-170368.html
https://www.5.ua/polityka/chas-mozhlyvostei-ekskliuzyvne-interviu-z-volodymyrom-hroismanom-171165.html

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X