Бюрократія на користь браконьєрів? Як у Києві нелегали вивозять пісок, поки Київрада офіційно розриває з ними договір

16 січня рішення про розірвання договору оренди із ТОВ "Мостобуд", яке проводило незаконний видобуток надр по вулиці Промисловій, 4, пройде погодження в усіх департаментах КМДА і набуде чинності. Про це активіста "Стоп корупції" Романа Литвина повідомила заступник начальника управління забезпечення діяльності заступника міського голови – секретар Київської міської ради Олена Пихтіна.

За даними представників проекту, підприємці з ТОВ "Мостобуд" тим часи використовують бюрократичні моменти на свою користь і вивозять з території промзони на Видубичах пісок.

Нагадаємо, 20 грудня 2018 року Київрада поставила вирішальну крапку в історії про нелегальний видобуток піску у промзоні на Видубичах і розірвала договір оренди з ПАТ "Мостобуд".

Зазначимо, наприкінці листопада члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування одноголосно проголосували за розірвання договору оренди із ПАТ "Мостобуд", яке використовувало земельну ділянку на Видубичах у незаконних цілях.

Додамо, що за роки користування землею підприємство не доплатило громаді Києва понад 100 мільйонів гривень та завдало збитків екології.

Громадські активісти "Стоп корупції" спільно з командою однодумців провели серію акцій протесту через діяльність піщаних браконьєрів. Також на виїзді з території підприємства висипали гору землі й встановлювали піратський прапор за знак протесту проти чорного бізнесу.

Боротьба за припинення незаконної діяльності тривала понад рік.

Коментарі