Бутусов про звірячий напад на Героїв України Окуєву та Осмаєва

Машину Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва у села Глеваха під Києвом розстріляла диверсійна група.

Про це на своїй сторінці в "Facebook" написав журналіст Юрій Бутусов, передає "Діалог.UA".

Журналіст із сумом констатував, що в результаті страшного нападу народний герой України Аміна Окуєва загинула, її чоловікові Адаму Осмаєву вдалося врятуватися, але він поранений.

"Вона не могла жити без Адама ні хвилини. Вона врятувала йому життя тричі – коли витягувала в Одесі від видачі в РФ. Потім коли поранила кілера з Росії, який стріляв в Адама впритул. І вона врятувала його сьогодні", – написав Бутусов.

Крім того, він згадав недавню розмову з Окуєвою в якому вона поділилася з ним найпотаємнішим. Журналіст тоді не наважився вставити цей фрагмент в інтерв'ю про історію першого замаху на Аміну й Адама в Києві, оскільки вважав що все може ще змінитися.

Однак сьогодні, на увазі останніх подій, він все-таки зважився озвучити тодішні слова української героїні.

"Жінка-Воїн, справжній і чистий, мов кришталь, патріот. Аміна говорила мені спокійно і без пафосу: "У мене не буде дітей, я не буду займатися домашніми справами. Своє життя я присвятила боротьбі за свободу України й Ічкерії. Я зробила свій вибір, і я не боюся смерті, це в руках Аллаха. Я боюся тільки одного – що не встигну зробити все, що в моїх силах", – підсумував журналіст.

Нагадаємо, сьогодні ввечері, 30 жовтня, в районі селища Глеваха під Києвом була по-звірячому вбита захисниця України чеченського походження Аміна Окуєва.

Коментарі