Команда "Стоп корупції" стала свідком провокаційної акції. Невідомі агресивно налаштовані особи заважали законному встановленню паркана для початку будівництва закладу громадського харчування.

Деякі з них представлялися як місцеві мешканці, а інші як силова “група підтримки” місцевого активу протестувальників.

“Більшість місцевих мешканців, які підходили до будівельного майданчику просто поцікавитись що відбувається і в подальшому дізнавалися про будівництво Макдональдсу, а не багатоповерхівки, як стверджували протестувальники, просто йшли далі”, - прокоментував правозахисник Стопкору Ігор Бондарчук.

Насправді, Макдональдс не викликає побоювання більшості мешканців мікрорайону, адже напередодні зібрали понад три тисячі підписів на користь будівництва.

Більш того, були надані в громадське користування документи з будівництва: повідомлення про початок будівельних робіт, міські умови та обмеження забудови, а також контрольна карта від КМДА.

Та ми бачимо, що людей підбурюють псевдо активісти, серед яких є декілька місцевих мешканців.

Як вдалося встановити, деякі псевдо активісти були у стані алкогольного сп’яніння, що і призвело до серйозного конфлікту. В результаті - законно встановлений паркан  повалили.

При цьому патрульна поліція, що стояла поруч і могла залагодити конфлікт -  ніяк не відреагувала на псування майна та агресивно налаштованих тітушок.

Нагадаємо, що у забудовника вся відповідна документація наявна та будівництво повністю легальне.

"Стоп корупції" й надалі слідкуватиме за цією справою.

Коментарі