«Будівельній Годзілі» принесли нову жертву – дітей з особливими потребами викидають на вулицю (ВІДЕО)

16.05.2019 14:13

«Будівельній Годзілі», що зводиться у Солом’янському районі Києва на замовлення столичної влади принесли нову жертву. Під загрозою закриття опинився дитячий садок, в якому навчаються діти з особливими потребами та який аж ніяк не вписується у план забудови. Тож, батькам не залишилось нічого, окрім як завітати до чиновників, які влаштували собі свято вишиванки, з питанням де ж теперь навчатимуть їхніх дітей. Може, у мерії?

Нагадаємо, скандальне будівництво 23-поверхового будинку у центрі столиці «вдало» розташувалось поміж двома освітніми заходами. Внаслідок будівельних робіт малеча з дитсадка налякана постійним "землетрусом", а стіни школи вже пішли тріщинами. Але чим більше резонансу – тим швидше починають працювати будівельники.

І ось вже столичні чиновники знайшли спосіб, як вирішити проблему – школу просто закрили! Оскільки декілька тижнів тому інспектори неочікувано виявили безліч порушень пожежної безпеки, рішенням Окружного адмінсуду столиці стала "зупинка експлуатації приміщення до повного усунення зауважень". Цікаво, що рішення було виненсено майже миттєво - буквально через 2 дні після надання висновків.

А за школою, яка «раптово» стала настільки аварійною, що її мають закрити – новий поворот. Цього разу – звістка про "зупинку роботи" дитячого садка. Бо все просто: немає садочка - немає проблем. І навряд чи чиновників хвилює, що цей заклад - інклюзивний і в ньому навчаються діти з особливими потребами.

Зазначимо, що зростає цей небезпечний велетень на замовлення столичної мерії. Замовником об'єкта є комунальне підприємство "Київське інвестиційне агентство".

Коментарі