Будівельне лобі: одіозні забудовники намагаються перетворити київське передмістя на кам’яні джунглі

12.09.2018 09:12

Знімальна група «Стоп Корупції» навідалась до села Новосілки, що під Києвом. Замовником цього об’єкту є один з позивачів до Мінрегіонбуду. Як на власні очі побачили журналісти, йому є чого боятися, адже цей об’єкт абсолютно точно не відповідає новому ДБНу.

Нагадаємо основну відмінність нових будівельних норм від старих «совдепівських»: чітко закладено коефіцієнт забудови, чого раніше не було. «Тобто, на певній території нема вже вольності будівельної, що можна по периметру земельної ділянки забити палі і вигнати 27 поверхів. Це вже припинено в новому ДБН. А, власне, дві третини київських вони основані на тому, що на 25 сотках – 25 поверхів», - пояснює екс-помічник головного архітектора міста Київ Віктор Глеба.

Замовник сумнівного об’єкту у Новосілках – Едуард Мартинов, відомий величезними забудовами на Київщині. Це зокрема завдяки йому передмістя столиці перетворюються на кам’яні джунглі.

Забудова у Новосілках примітна ще й тим, що є предметом іншого суду. Підозрюють, що цей об’єкт будують над ґрунтовими водами. Але схоже, забудовника це не турбує, адже роботи йдуть повним ходом, у чому пересвідчилась команда «СтопКору».

Слідкуйте за перебігом подій у справі:

Коментарі