«Будете біля ніг моїх!» – селяни Харківщини скаржаться, що Анна Камінська відібрала в них документи та заборгувала за паї

Черговий агроскандал на Харківщині. Керівництво ТОВ «Фермер-Агро», що потерпає від рейдерів, впевнене: пані Анна Камінська, перебуваючи у змові з прокуратурою та Управлінням Служби Безпеки України у Харківській області, чинить протиправні дії, тисне на селян і з погрозами намагається відібрати їхнє майно. Зазначимо, що сільськогосподарське підприємство Камінської «Добрий господар» свого часу заборгувало пайовикам мільйони гривень.

«Мені за три, ну вони там підробили підписи вже повністю, чоловікові за вісім місяців, і синові – служив в АТО, в армії був – за два місяці, і не віддають», - згадує власниця паю, колишній працівник ТОВ СП «Добрий господар» Тетяна Козлова, - «Кажу, дайте хоч трудову. Бо вже ж не треба нам зарплата, дайте хоч трудову. Ні, Камінська сказала: будете біля ніг моїх ходити!».

Через ці мільйонні борги підприємство «Добрий господар» переводить пайовиків без їхнього відома до іншої фірми-клона «АК-Агро». При цьому навіть не попереджає про закінчення строку договору. Тобто фактично у людей забрали останнє. Як колись у 1932 році, коли цілеспрямовано влаштували на цій самій землі Голодомор.

Зазначимо, що цих селян годує лише земля. Але й ту в них наче відібрали за незрозумілою для жителів села документальною схемою. Про шахрайські методи впливу говорять і самі пайовики.

«Загалом листи надсилає, з нами розрахувався Обора за землю, зорав у нас все, ми отримали за пай, що ще нам треба? А Камінська нас переманює», - розповіла журналістам власниця паю Віра Миколаївна.

«Так як мені Камінська обіцяла провести рейдерське захоплення, вона своє слово дотримала, а чим це було виражено – буквально за 10 днів до збирання врожаю Камінська скасовує реєстрацію моїх договорів і всюди говорить про те, що там де сіяв я, каже, що це її урожай», - додає директор ТОВ «Фермер-Агро» Андрій Обора.

Дива та й годі! Фактично пайовиків звинувачують у тому, що вони самі в себе викрали врожай.

Деталі резонансної історії можна дізнатись з матеріалу:

Коментарі