Бойовики продовжують перекидати бронетехніку в район Горлівки

Українська розвідка продовжує фіксувати перекидання техніки та піхоти бойовиків "Донецької народної республіки" в окремі райони окупованого регіону. 

Новину повідомляє "Преса України".

Як розповів координатор групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук, до шахти імені Леніна, що знаходиться в районі західної околиці Горлівки, окупанти потай стягують вогневі засоби.

"Протягом останньої доби найманці перекинули батарею 120-міліметрових мінометів, два КамАЗи з піхотою та дві одиниці БМП-2. Окрім того, в кузові вантажівок були зафіксовані автоматичні гранатомети АГС-17", - зазначив Тимчук.

А в район Кадіївки командування "ДНР" відправило щонайменше роту бойовиків. Піхоту прикриває 3 одиниці БТР-80 і одна одиниця БРДМ-2. Прибуло підкріплення й з боку Луганська. А кілка днів тому в район Кадіївки прибули й військовослужбовці армії Російської Федерації. Всі були переодягнені у форму "ополченців ЛНР".

Окрім того, продовжують прибувати з Росії з боєприпаси й паливо. Так, в період з 10 по 23 в "1 АК ДНР" з РФ було доставлено в цілому близько 210 тонн боєприпасів і 1,5 тисяч тонн палива.

Нагадаємо, заступник командувача штабом бойовиків "ДНР" Едуард Басурін заявив, що українське командування перекинуло під Артемівськ 18 реактивних систем "Град".

Коментарі