Бойовики піддають мирних жителів Донецька небезпеці: ОБСЄ знайшла частини снарядів РСЗВ “Град” у дворах

На вулицях захопленого окупантами РФ Донецька спостерігачі Місії ОБСЄ виявили небезпечні для життя боєприпаси, які, мабуть, залишилися від бойовиків "ДНР".

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ знайшли корпуси боєприпасів реактивних систем залпового вогню в мирних районах Донецька, передає "Діалог.UA". Докази наведені у звіті Місії, опублікованому 4 березня.

Відомо, що в окупованому Донецьку на вулиці Путилівський Гай, приблизно за 3,5 км на північний схід від центрального залізничного вокзалу члени патруля СММ виявили на узбіччі дороги корпус боєприпасів реактивної системи залпового вогню "Град".

Крім того, спостерігачі знайшли на вул. Ананченка в мікрорайоні Трудівський приблизно за 10 м від прилеглих житлових будинків предмет, що застряг посередині вулиці в асфальтовому покритті. Згідно з оцінкою СММ, це був корпус реактивного снаряда РСЗВ.

Подібні знахідки ОБСЄ, які безконтрольно валяються під ногами через безвідповідальність бойовиків "ДНР", можуть становити смертельну небезпеку для мирних жителів.

Коментарі