Бойовики оприлюднили фейкове відео із “наслідками вибуху” на Донецькому хімзаводі

Смертельним вранішній вибух на Донецькому хімзаводі назвали бойовики. До того ж у "ДНР" заявили, що причиною інциденту став обстріл зі сторони ЗСУ. Тим часом у мережі з'явилось коротке відео нібито із наслідками вранішнього інциденту. Проте є імовірність, що воно не справжнє.

В результаті вибуху на Донецькому державному заводі хімічних виробів, загинула одна людина. Бойовики заявляють, що причиною вибуху був вибух артилерійського снаряда, який у сторону заводу нібито випустили бійці ЗСУ.

"Збройні сили України обстріляли з 152-міліметрових артилерії Донецький казенний завод хімічних виробів. Обстріл вівся з напрямку населеного пункту Невельське, є постраждалі", – стверджують представники незаконній організації "ДНР".

Тим часом окремі інформаційні ресурси подали новину із відеодоказами. Мовляв, очевидці опублікували у мережі наслідки, але, якщо бути уважним, то можна помітити, що цей запис зроблений восени. На це також вказали уважні жителі окупованого Донецька, які побачили відео в мережі.

Нагадаємо, зранку, 14 лютого, донеччани повідомляли у соціальних мережах про вибух на околицях міста. За попередніми даними вибух стався в районі ремонтного цеху хімзаводу.  Люди занепокоєні й досі, адже існує підозра повторних вибухів.

Коментарі