Бойовики “ДНР” нарвалися на українських військових в районі Донецька – кадри повної ліквідації

Українськими військовими були виявлені бойовики недалеко від укріплень 56-ї ОМБр, після чого солдати ЗСУ розстріляли двох терористів.

Про це на сторінці в Facebook повідомила організація "Повернись живим".

Повідомляється, що бойовики вночі наближалися до позицій українських військових і пересувалися недалеко від укріплень 56-ї ОМБр. Солдати розповіли, що терористи навіть не пригиналися під час пересування. Була дана команда на відкриття вогню - двоє бойовиків впали на землю. Решта сховалися в укриття і протягом деякого часу безрезультатно намагалися відтягнути мертві тіла.

Вже наступного дня під час затишшя окупантів забрали з гуманітарною місією. Українські військові конфіскували у мертвих боєприпаси і автомати.

Спроба прориву ворожої ДРГ

Мінус два окупанти. Ворожа диверсійно-розвідувальна група (ДРГ) намагалась підійти до позицій 56 ОМБр в районі Донецького аеропорту. Наші бійці кажуть, що вороги йшли в розвалочку дорогою й особливо не ховалися.«Метрів 15-20 вони йшли у повен зріст, не зважаючи на постріли», - каже військовослужбовець Віталій.На що розраховували ці горе-диверсанти – незрозуміло. Наш кулеметник зробив декілька пострілів – два з них були влучними. «Судячи з того, що в одного татуюваннчя «Слов’янськ-2014», - це ті "попуч*енці" з першої хвилі, які якимось дивом ще залишались живі», - розповідає начальник штабу батальйону 56 ОМБр. Бойовики намагались витягнути своїх друзів, проте, підійти українські бійці їм не дали. Вже наступного дня, за домовленості про режим тиші, тіла окупантів витягнули сімікі разом з гуманітарною місією «Груз-200».Наразі 56 ОМБр необхідні тепловізійні приціли. Один тепловізійний приціл Pulsar Trail XQ50 коштує 105 200 грн. Він рятує життя захисників України і допомагає ефективно боротися із окупантами. Допомогти придбати приціли для бійців, що тримають оборону в районі Донецького аеропорту, кожен може тут: https://goo.gl/QR8epJ Автор: Evgen NazarenkoФонд "Повернись живим"

Posted by Повернись живим on Kolmapäev, 11. juuli 2018

Коментарі