Охоронець міського голови Чорноморська Хмельнюка схопив та відірвав від землі журналістку "СтопКору" Анастасію Глуцьку. Інцидент стався під час спроби журналістки отримати коментар мера щодо корупційних схем у міській раді, зокрема, відділу ДАБІ. Подробиці повідомили свідки подій.

"За традицією мер Хмельнюк тікав від журналістів та активістів "Стоп корупції" з будівлі міської ради у супроводі 20 чоловік приватної охорони. У цей момент наша колега Анастасія Глуцька намагалась підійти до очільника за коментарем, один з охоронців міцно схопив дівчину і протримав у "обіймах" аж поки Хмельнюк на сів в авто. З цього приводу Анастасія вже звернулась із заявою до Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, активісти проекту приїхали у Чорноморськ, щоб провести розслідування щодо численних порушень у містобудівній сфері міста та корупційних схем у профільному відділі міськради на чолі з начальницею Оленою Липач.

Раніше активісти "Стоп корупції" під час допиту у Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області повідомили слідчого при численні факти порушень містобудівного законодавства з боку начальниці відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Олени Липач.

 

Коментарі