Близько 200 млн дол. арештовано на рахунках оточення Януковича і його сина за кордоном

Близько 200 млн дол. арештовано на банківських рахунках оточення екс-президента України Віктора Януковича і його сина Олександра в країнах ЄС, Швейцарії та Ліхтенштейні. Про це в ефірі "112 Україна" заявив заступник генерального прокурора України Євген Єнін, передає УНН.

"Близько 200 млн в доларовому еквіваленті заарештовано як в країнах ЄС, Швейцарії й Ліхтенштейні. Йдеться про кошти на рахунках оточення Януковича, в тому числі його сина", – заявив Єнін.

За його словами, українськими судами проголошено низку вироків, "де декілька сотень підприємств як резидентів так і нерезидентів України визнано учасниками злочинної організації".

"Наш кримінальний кодекс дозволяє відповідно конфісковувати все майно, що належить злочинній організації", – сказав Єнін.

За його даними, протягом найближчих років "ГПУ розраховує на успіхи".

Зауважимо, в одній з європейських країн нещодавно було арештовано понад півтонни золота, вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича.

Пізніше Генпрокурор України Юрій Луценко розповів, що золото представника "сім'ї Януковича" правоохоронці виявили у Швейцарії.

Інші новини

Коментарі