Благоустрою бути: на засіданні Екологічної комісії КМДА розглянули петицію щодо заборони забудови Осокорків

12 вересня відбулось засідання постійної комісії КМДА з питань екологічної політики. Захід відвідали громадські активісти та представники забудовника АТ АКБ «АРКАДА» - до порядку денного було включено питання щодо розгляду петиції за №713 під назвою «Ландшафтний парк замість забудови південних Осокорків». Київська влада нарешті звернула увагу на проблему, яка виникла на Осокорках ще на початку цього року.

Можливість викласти свої доводи отримали як представники ГО «Екопарк», так і представники забудовника. Проте очевидцям здалося, що аргументація активістів «Екопарку» виглядала необгрунтованою, аргументи представників забудовника, на їхню думку, були чіткішими. Головуючому навіть довелось декілька разів наголосити, що дискусія має відбуватись з наведенням фактів, доказів та виключно у правовому полі.

Нагадаємо, раніше представники компанії-забудовника ТОВ «Аркада будівництво» неодноразово представляли план забудови та облаштування берегової смуги. У тому числі й необхідність будівництва нової електропідстанції у районі неподалік озера Небреж. За словами представника будівельної компанії, масштаби забудови та заселення району стрімко зростають. Нинішня підстанція перевантажена обсягами роботи і давно застаріла, оскільки працює вже понад 70 років. Вона може вийти з ладу у будь-який момент через перевантаження і жителі величезного масиву залишаться без електроенергії.

Також неодноразово зазначалось - забудовник гарантує, що територія буде упорядкована належним чином, при цьому екосистема не постраждає і буде збережена. Більше того – благоустрій занедбаної території вже розпочався. На місці, де ще рік тому були неролазні хащі, сміття та повна антисанітарія наразі з’явилися дитячий та спортивний майданчики і велодоріжка.

Головуючий повідомив присутніх, що інформація буде уважно вивчена для прийняття остаточного рішення в інтересах мешканців Лівого берега.

Коментарі