• Цей матеріал доступний наступними мовами :
  • Укр

Бізнес ціною життя: хто стоїть за нападом на екс-очільника «Доброго господаря» Ваткіна

20.03.2019 13:52

Битви за врожай стають все запеклішими – здається, рейдери не гребують нічим. Жертвою організованого злочинного угрупування став і екс-директор у минулому успішного, а сьогодні скандального агропідприємства «Добрий господар» Юрій Ваткін. Як це відбувалось та кого підозрює у скоєному колишній бізнесмен – у матеріалі Наталії Дігтяр.

Напад на підприємця стався вночі, за допомогою, як встановили експерти, гранати F-1. Та екс-очільнику «Доброго господаря» дуже пощастило, що вона впала у сніг.

«Я думаю, що це попередження», - впевнений пан Юрій, - «Тим більше, вони вигукнули, що це тільки початок і передали «вітання» від Саші».
Бізнесмен запевняє: знає того, хто за цим стоїть: «У мене є тільки один ворог або навіть кривдник, я з ним цілий рік намагаюся в рамках кримінальних справ або там подачі в судах, у нас конфлікт, він відібрав у мене підприємство, приватне майно, сільгосптехніку... Він співробітник СБУ з групою осіб – один зам начальника поліції, другий голова сільради, фактично це люди, якими він управляє як сірий кардинал».

Знімальна група «СтопКору» розшукала телефон чоловіка, на якого вказує пан Ваткін. Ним виявився чинний підполковник СБУ Харківської області – Олександр Олександрович Шматков. І справді сірий кардинал: у відкритому доступі немає ані декларацій, ані будь-якої інформації про нього.

Аби підтвердити чи спростувати інформацію, журналісти зателефонували до пана Шматка. Втім той відмовився давати коментар і порадив звернутись до… прес-служби СБУ.

Тож це ще не кінець історії. Про нові факти нахабного захоплення агропідприємств на Харківщині дивіться у наступних випусках «СтопКору».

Коментарі


X