Бізнес-імперія Клименка: журналісти дізнались, у що вклав незаконно здобуті кошти екс-міністр доходів і зборів

"СтопКор" дізнався, у що вклав незаконно здобуті кошти колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

Очільник Мінздоху об'єднав конвертаційні центри, що до цього часу працювали нелегально, в так звані "податкові майданчики", змусив підприємців працювати виключно з ними та встановив свої розцінки. Таким чином замість повноцінних 20% ПДВ до бюджету надходила лише третина. А в 2013-му рівень виплат до бюджету від схеми різко знижується і становить лише 1,5% замість законних 20%. Схема діяла 2,5 роки.

За цей час урядовець "заощадив" на 78 елітних квартир у Києві, Одесі та Донецьку. 28 офісних приміщень, 5 будинків, 11 земельних ділянок, понад 4 десятки паркомісць у столиці, 3 поверхи в бізнес-центрі та тисячу вантажних вагонів. На все це майно прокуратура протягом останніх двох місяців накладала арешт. А ще в активах Клименка цілий медіахолдинг, один зі ЗМІ, пропагандистське видання "Вести".

Цю газету називають "привітом від Путіна", її звинувачують у розпалі сепаратизму. Саме на її шпальтах виходять статті, у яких пишуть, що на Сході, мовляв, не російська агресія, а лише ополченці.

Журналісти "СтопКору" показали у всіх деталях складові бізнес-імперії Клименка та підрахували, скільки ці розкоші коштували пересічним українцям і держбюджету країни.

Детальніше – у новому сюжеті "СтопКору".

Коментарі