Бий активістів і сиди вдома: другий нападник на “СтопКор” отримав домашній арешт

Брав участь у кривавій розправі над активістами та знімальною групою і 60 діб перебуватиме під домашнім арештом. Голосіївський районний суд Києва обрав міру запобіжного заходу для другого з семи підозрюваних у нападі на представників "Стоп корупції" Сергія Хмиленка.

Про це із зали суду повідомляє журналістка "СтопКору" Марія Гураль.

Раніше суд відправив під домашній арешт з 21 до 7 години ранку на 60 діб ще одного зловмисника Сергія Грубого.

Нагадаємо, напад на знімальну групу "СтопКору" та правозахисників проекту стався 24 січня у промзоні на Видубичах. Громадські активісти зафіксували рух вантажівок з незаконної точки видобутку піску. Київрада розірвала договір оренди землі із браконьєрами, однак вони продовжили вивезення награбованих копалин. "СтопКор" зафіксував цей момент і став жертвою нападу так званої охорони об'єкта.

КИЇВСЬКИЙ ПСЕВДОАКТИВІСТ-РЕКЕТИР БУРДА І КО ЗНОВУ ВІДЗНАЧИВСЯ: ЦЬОГО РАЗУ-РОЗБІЙ«Задули» газом, побили та вкрали особисті речі і гроші. Псевдоактивіст Михайло Бурда та його поплічники напали на громадських активістів ГО «Стоп корупції» у столичній промзоні. Стопкорівці зафіксували незаконне вивезення піску на закритій точці ТОВ «Мостобуд». Нещодавно Київрада розірвала із підприємцями договір-оренди, однак, вони продовжують вивозити награбовані надра. У результаті нападу один представник ГО «Стоп корупції» отримав тілесні ушкодження. Активіста забрала карета швидкої допомоги. За словами свідків, нападників було двадцятеро. Вони приїхали на Промислову, 4 на трьох автівках. У столиці оголошено план «перехват».

Posted by Стоп корупції on Neljapäev, 24. jaanuar 2019

Коментарі