Битва за «Росток»: на чиєму боці харківська Феміда?

Опіками обличчя та дихальних шляхів завершилися зйомки рейдерського захоплення філії агропідприємства «Росток-Холдинг» для журналістки «СтопКору» Наталії Дігтяр, яка зафіксувала сутичку тітушок з аграріями. Як стало відомо «СтопКору», мова йде про бійців відомого агробізнесмена Сергія Тарасова, що в давніх стосунках із Яковом Грибовим, котрий написав заяву до поліції, після якої й почалися проблеми «Росток-Холдингу».

«Ми питаємо, а шо ви хочете? - Я маю робить інвентаризацію. - Ми знову ж попросили, дайте відповідні документи, хто ви, шо ви? На основі чого? Все має базуватись на юридичному праві», - наголошує директор Ічнянського кластера компанії «Росток-Холдинг» Микола Копил, - «Окрім витягу, яким він скрізь хизується, жодних документів нам не було надано. Ніяких документів, один витяг, який є в державному реєстрі!»
Один і той самий суддя в селищі Покотилівка Харківської області систематично ухвалює рішення про арешт майна «Росток-Холдингу», та юристи вважають, що на це немає жодних підстав.

«На сьогоднішнє судове засідання повторно не з’явився прокурор місцевої прокуратури №6 Муханов Іван Миколайович, що може свідчити про те, що прокуратурі немає чого пояснити, їм нема що заперечувати проти внесеного клопотання про скасування арешту на майно, тобто відсутня правова позиція», - впевнений адвокат групи компаній «Росток-Холдинг» Євген Білецький, - «Нами сьогодні було в судовому засіданні було надано нові письмові докази, які в повному обсязі спростовують незаконність висновків діючого судді Шинкарчука Ярослава Анатолійовича, який прийняв рішення про арешт цього майна 28 вересня 2018 року, за цим фактом Вищою радою правосуддя зараз вже проходить перевірка, відкрито дисциплінарне провадження і ми сподіваємося, що Вища рада правосуддя приймуть законне рішення за результатами ухвалене ним такого незаконного рішення».

Нескінченні суди, клопотання прокурорів, апеляції... А тим часом підприємства не можуть працювати. Втрачений через абсурдність ситуації час вже грає проти репутації групи компаній «Росток-Холдинг» та завдає величезних збитків.

«Банківські установи вже починають пред’являти кредити до дострокового погашення у зв’язку з тим, що слідчим суддею фактично постановлено ухвалу, якою накладено арешт на усю продукцію підприємств «Росток- Холдинг», і вона, власне, не може її реалізувати», - зазначає адвокат групи компаній «Росток- Холдинг» Сергій Василишин, - «А тому й банально виконувати свої зобов’язання перед банками, а також перед іншими контрагентами та постачальниками».

Подробиці гучного процесу дізнавайтесь з відеоматеріалу Наталії Мальцевої:

Коментарі