Білявка в законі: Вікторія Жовноватюк намагалась потрапити до складу Антикорупційного суду

21.03.2019 15:09

Коли у справах про корупцію фігурують гучні прізвища високопосадовців, справедливих і сурових вироків майже ніхто й ніколи не виносить. Хто ж все таки буде вершити правосуддя в Антикорупційному суді та що собою уявляють кандидати в судді? Переглядайте сюжет Христини Кришихи і знайомтесь з однією з таких служительок Феміди.

Вищий антикорупційний суд має запрацювати в Україні вже цьогоріч. Як розповів старший аналітик кампанії «Чесно. Фільтруй суд» Іван П’ятак, цей орган має розглядати антикорупційні справи, які зараз віднесені до підслідності Національного антикорупційного бюро.

«Що точно буде в антикорупційному суді – це тиск від дуже впливових людей, які мають про суддю повну інформацію і можливість впливати на суддю, на родичів, і тому суддя має бути в першу чергу стійким до впливу», - зазначає адвокат Роман Маселко.

Тобто до цього суду мали би ввійти найбільш чесні, порядні, стійкі до грошей і непохитні у своїх рішеннях та переконаннях судді. Та на практиці ми бачимо велику кількість сумнівних кандидатів на посади.

Суддю Солом'янського райсуду Вікторію Жовноватюк ви, можливо, пам'ятаєте завдяки скандалу з патрульними поліцейськими. Щоправда, тоді вона мала прізвище колишнього чоловіка – Кицюк. Тепер у пані Вікторії новий чоловік – Олексій Жовноватюк, який тоді також не підбирав слів до поліцейських.

Щоправда, потрібно зауважити, що героїня нашого сюжету вилетіла з конкурсу до Антикорупційного суду, і тому сюжет в один момент ніби втратив свою актуальність. Якби не одне «але»: пані Вікторія на своїй сторінці у Фейсбук публічно запросила знімальну групу «СтопКору» до себе на інтерв'ю.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X