Білявка поза законом: подробиці справи Лесі Софієнко

Ні, це не рімейк голлівудської комедії, і в головній ролі – не американка Різ Візерспун, а Леся-українка. Рейдерські схеми, земельні афери, привласнення дорогих авто та захоплення прибережної смуги озера на Лівому березі Києва зробили ім’я Лесі Софієнко відомим на всю Україну. На якому етапі знаходиться досудове розслідування щодо громадянки Софієнко та як розвивались події у цій справі – аналізує «СтопКор».

Два роки тому правоохоронці Швейцарії арештували 28 мільйонів франків бізнес-партнерки українського екс-міністра агрополітики та продовольства Миколи Присяжнюка Лесі Софієнко. Та це не завадило засмаглій білявці спробувати віджати українські агрохолдинги.

За часів Януковича пані Софієнко мала намір ввійти до агропромислового комплексу як інвестор. Це дало їй юридичне підґрунтя закидати підприємства позовами до суду. Втім, за словами самих бізнесменів, свої ж корпоративні обов’язки Софієнко не виконала.

«Мали укласти договори купівлі-продажу корпоративних прав низки українських підприємств, підписати їх і відповідно після цього провести відповідну оплату за придбані корпоративні права. Але, на жаль, в даний термін оплата за даними договорами не надійшла», - констатує директор агропромислового комплексу ТОВ «Агрейн менеджмент».

Ці та інші деталі справи – у новому сюжеті:

Коментарі