«Біля прірви, на краю» – реалії забудови у Чорноморську

У Чорноморській міськраді цій ревізії завадили проведенню перевірки з боку ДАБІ, від якої в прямому сенсі залежить життя десятків жителів міста. Варто загадати, зокрема, про приватні будинки, які ще кілька років тому пішли в прірву через масштабні зсуви ґрунту.

І це далеко не поодинокий випадок порушень у містобудівній сфері Чорноморська. Наприклад, додаткове будівництво на одній з ділянок заборонене, оскільки може зруйнувати прилеглі споруди. Однак, як побачили наші журналісти – цей факт нікого не зупиняє і робота кипить.
А знімальній групі «СтопКору» вдалось зафільмувати ще одну споруду, яку обов’язково мали проінспектувати. Це – сумнозвісний будинок компанії «Стройтехснаб», про який журналісти «Стоп Корупції» вже розповідали в одному з минулих випусків. За документами договору, люди мали в’їхати сюди ще десять років тому. Але оселитися тут і досі – неможливо.

«5 під'їздів, має бути 15 ліфтів, немає жодного. Крім цього, навіть якщо з'являться ліфти, дуже велика проблема з електроенергією. Тобто підстанцію, яку будували для нашого будинку, розібрали за ось ці 10 років будинки, які побудовані поруч», - обурюється Роман, інвестор компанії «Стройтехснаб».

Але у мерії ці проблеми просто не помічають. Про реальний стан справ у Чорноморську дивіться в ексклюзивному матеріалі:

Коментарі