Білоруський школяр зарізав вчительку й однокласника: очевидці розповіли подробиці нападу

Як виявилося, зловмисник з білоруської школи, де сталася НП, був спокійним хлопцем. Він прийшов на "розбірки" з одним з учнів школи з ножем. Коли злочинець вдарив підлітка ножем, за нього заступилася вчителька, яка теж була атакована.

Через інцидент в Інтернеті почався переполох. Відомо, що наразі на місці події працює слідчо-оперативна група. Очевидці ж розповіли про те, що їм вдалося побачити, передає видання "Діалог.UA".

Очевидці повідомили, що учень в буквальному сенсі увірвався в клас, після чого завдав удару ножем вчительці в шию. Після цього він також заподіяв каліцтва іншим однокласникам, потім вистрибнув з вікна, яке знаходилося на висоті другого поверху. При цьому учні повідомляють, що хлопець був досить тихим і спокійним весь час. Ніхто не міг очікувати подібного з його боку.

Місцеві жителі ж повідомили, що учень йшов на "розбірки" з 11-класником. Проте вчителька заступилася за підлітка, через що теж отримала удар. Підозрюваного зловмисника затримали співробітники міліції за підтримки ОМОНу. Загиблій вчительці було 53 роки. Її ім'я – Марина Пархимович. Учні згадують її як професійного педагога і цілком врівноважену людину.

Коментарі