Білорусь дала добро на розташування на своїй території російської військової техніки

Білорусь дала добро на розміщення на своїй території техніки та боєприпасів РФ. Військовий експерт пояснив, що Москва та Мінськ, очевидно, готуються до війни з "західними партнерами". 

Новину передає "Преса України".

Білоруська газета "Салідарнасць" опублікувала статтю, у якій йдеться про схвалення урядом країни проекту програми Союзної держави Росії та Білорусі про вдосконалення об'єктів військової інфраструктури, які призначені для спільного використання.

Постанову підписав прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков. Подія відбулась 6 грудня. Згідно з документом, міноборони Білорусі має запропонувати проект програми для розгляду Радою міністрів Союзної держави Білорусі та Росії.

За словами білоруського військового експерта Олександра Алесина, такий крок уряду країни свідчить про те, що дві країни починають "серйозніше готуватися до майбутньої війни з "західними партнерами". Він попередив, що на території Білорусі з'явиться російська військова техніка.

Зокрема, сотні танків і гармат РФ розмістять у білоруських містах Борисов, Бобруйськ і Барановичі. Алесин припустив, що у Білорусі зберігатиметься лише техніка та боєприпаси, а живу силу, у разі необхідності, російська сторона оперативно відправить по повітрю або на поїзді.

Як повідомлялось раніше, Білорусь підтвердила присутність на своїй території російських військових, які залишились після  спільних навчань збройних сил двох країн.

Коментарі