“Бідна Катя” – родині одіозної судді Плахотнюк, яка намагається потрапити у Вищий антикорупційний суд, належить 28 гектарів землі на Вінниччині

Сьогодні, 02 листопада 2018 року, Вища рада правосуддя вкотре розглядає дисциплінарну скаргу стосовно одіозної судді Голосіївського районного суду міста Києва Катерини Григорівни Плахотнюк.

Зазначимо, що протягом 2016-2017 років у ВРП щонайменше 3 рази слухали справи стосовно цієї неоднозначної постаті. За інформацією, що надійшла до правозахисників від громадян, які звертаються на "гарячу лінію", Катерина Плахотнюк занадто тісно співпрацює з правоохоронними органами, виносить неправосудні ухвали на обшуки, арешти, які суперечать чинному законодавству.

Відзначилась вона також і в цивільних справах, про що свідчать дані, отримані нами від інсайдерів та у ході збору інформації з відкритих джерел.

Дослідження декларації судді Плахотнюк також викликало більше запитань, ніж відповідей.

Так, до 2016 року "бідна Катерина" декларувала лише службову квартиру на Позняках, 12 соток на Крюківщині та недобудову у цілих 0 "квадратів". Проте зі зміною законодавства, у 2016 році в декларації з’являються батько-пенсіонер, безробітний син, а "недобудова" раптом виявляється будинком у 150 квадратних метрів. Та головне – доводиться зазначити, що саме з того року, коли указом Леоніда Кучми випускниця юрфаку набула статус розпорядника правосуддя, родині Катерини Плахотнюк належить 28 гектарів(!) землі на Вінниччині.

Ось так, наприклад, виглядає 1 гектар, а в цієї родини їх цілих 28.

Проте, згідно з декларуванням, прибутку з цієї родючої землі ніхто не отримує, або отримує у сумі близько 3796 гривень на рік – саме стільки доходу з оренди майна вказано у декларації за 2016. Щоправда, у 2017 ця сума зросла аж до 9627 гривень. На рік. За 28 гектарів землі у серці Поділля.

Але повернімося до дисциплінарних скарг, які на Катерину Григорівну надходять із завидною регулярністю. За жодною скаргою Вища рада правосуддя так і не спромоглася відкрити жодного дисциплінарного провадження. Чи не тому, що член ВРП Вадим Антонович Нежура, до речі, співвласник 8 квартир та 1 будинку загальною площею більш як 1000 кв.м. – з того ж 2002 року дуже добре співпрацював із "бідною Катею" у тому ж самому Голосіївському суді?

Отже, "СтопКор" пильно слідкуватиме за ходом розгляду чергової дисциплінарної скарги та подальшою кар’єрою Катерини Плахотнюк, яка, судячи з усього, мітить на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Коментарі