Безвіз для України під загрозою: Єврокомісія повідомила про порушення

У Європі стурбовані тим, що Україна все ще в повній мірі не виконує вимоги попереднього звіту від Єврокомісії. Фахівці відзначають, що українців почали менше впускати на територію Європи через це.

Європейська комісія розповіла українській стороні про низку порушень, які стосуються угоди про безвіз. Євросоюз, зі свого боку, вже висунув Києву умови, які Україна повинна виконати, щоб зберегти безвізовий режим з країнами ЄС, передає видання UA-Indepentend.

У звіті, який опублікувала Єврокомісія, аналізується виконання угод про безвізовий режим з країнами Західних Балкан, йдеться про те, що в минулому році зросла кількість відмов в доступі українцям на територію країн ЄС. Ба більше, кількість українців, яких зловили на нелегальному проживанні в Євросоюзі, з огляду на заяви Єврокомісії, становила близько 33 500 чоловік.

Уже у 2018 році українцям почали відмовляти у в'їзді в ЄС ще більше. Цифр ніяких не було опубліковано.

"Україні необхідно виконати критерії, щоб лібералізувати візовий режим. На цьому тлі більшість вимог попереднього звіту з якихось причин не виконуються досі. Україні потрібно вжити негайних дій, щоб виконати свої зобов'язання. Зокрема, це стосується корупції в країні, а також нелегальної міграції", – сказано в документі.

Коментарі