«Безсердечна» чиновниця з Національної академії наук вимагала хабар за оренду частини приміщення кардіологічного санаторію

PM233image002

Співробітники слідчого управління Київській області спільно з працівниками прокуратури та служби безпеки України затримали службову особу Національної академії наук України за фактом вимагання хабара від директора одного з товариств у розмірі 100 тисяч гривень.

За ці гроші жінка-посадовець пообіцяла надати товариству в оренду частину нежитлового приміщення кардіологічного санаторію НАН України у Ворзелі.

Правоохоронці затримали чиновницю під час отримання нею першої частини коштів, а саме 52 тисячі гривень. І за фактом відкрили За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За бажання наживи жінці світить від п’яти до десяти років у неволі. З посадами жінка може попрощатись на три роки і поплатитись своїм майном.

Нині триває досудове розслідування.

Цей випадок не поодинокий. Щодня на телефон «гарячої лінії» проекту «Стоп корупції» ми отримуємо десятки звернень. Люди скаржаться на свавілля чиновників, вимагання хабарів, незаконне захоплення земель громади і самовільні будівництва.

Активісти проекту працюють над тим, щоб викрити хабарників і передати їх в руки правоохоронців. А щоб іншим не хотілось повторювати «подвиги» корупціонерів, журналісти програми розслідувань «СтопКор» щосереди о 21.30 в ефірі Центрального каналу на всю область показують скандальні історії та резонансні викриття.

Коментарі