Безробітна дружина харківського поліцейського подарувала йому 1,3 млн грн

Харківський поліцейський задекларував 1,3 млн грн. Таку суму він отримав у подарунок від дружини. При цьому спільний річний дохід подружжя склав скромні 312 тисяч гривень.

Новину передає "Преса України".

Заступник начальника УЗЕ в Харківській області ДЗЕ Нацполіції України Олег Петренко привернув до себе увагу журналістів завдяки своїй електронній декларації. Так, харківський правоохоронець зазначив у своїй декларації, що у 2016 році він отримав подарунок від дружини Маріанни. Йдеться про 1,3 млн грн.

Однак у декларації жінки за минулий рік у графі, де необхідно вказати про свій заробіток, зазначено "0 гривень". Тим не менше, дохід Маріанна Петренко все ж мала. Це 195 тисяч гривень від відчуження рухомого майна. Крім того, грошові заощадження дружини поліцейського склали 350 тисяч гривень.

У своїй декларації Петро Петренко також зазначив, що дружина має дві квартири у Харкові, житловий будинок, земельну ділянку та автомобіль, в той час як у самого є лише земельна ділянка. Спільний дохід подружжя у 2016 році дорівнював 312 тис. 430 грн.

Як повідомлялось раніше, депутат Блоку Петра Порошенка Руслан Сольвар придбав у своєї родички квартиру за символічну суму – 1 гривню. Після цього він продав квартиру за 8,5 млн грн.

Коментарі