Без звання та пенсії через жадобу до грошей

Міністр оборони позбавив звання підполковника, якого затримали на хабарі у Львові.

Міністр оборони України Степан Полторак позбавив військового звання та пенсійного забезпечення керівника квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Львова Олексія Крисевича. Днями військового затримали на хабарі.

«Прийняв рішення позбавити військового звання та звільнити з військової служби, без набуття права на отримання грошової допомоги при звільненні та пенсійного забезпечення керівника квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова, якого вчора було затримано за вимагання та одержання неправомірної вигоди, – йдеться у повідомленні міністра на його сторінці у Facebook. –Вважаю неприпустимим подальше проходження служби особи, вчинок якої паплюжить офіцерські погони та військову службу. Вкотре наголошую на неможливості компромісу до корупціонерів, реакція на дії яких, як і зараз, буде рішучою і негайною».

За словами представника прес-служби військової прокуратури Юлії Галущак, Крисевич вимагав та одержав п'ятнадцять тисяч гривень від підприємця за підписання актів прийому-передачі квартир для військовослужбовців – учасників АТО.

Начальник раніше встиг отримати від підприємця п'ять тисяч гривень, а під час отримання другої частини суми, його затримали «на гарячому».

Коментарі