Без грошей і квартири: чому Київрада ігнорує ухвали суду щодо будівництва на Осокорках?

Хто блокує законне будівництво житлового комплексу на Осокорках та чому Київрада нахабно ігнорує рішення суду? Із цими запитаннями сотні інвесторів «Патріотики на озерах» прийшли під стіни столичної мерії. Адже будівництво – знову під загрозою.

Цього разу – через те, що місцеві депутати у другому читанні проголосували за розірвання договору оренди із забудовником комплексу. І це попри заборону суду.

«Ми будемо це рішення оспорювати в судах і будемо знову доводити свою правоту. А наші інвестори будуть подавати позови на компенсування своїх втрат», - коментує голова правління банку «АРКАДА» Костянтин Паливода, - «За ці 25 років ми побудували дуже багато житла і я впевнений, що «Патріотика на озерах» буде найкращим житловим масивом, який є у місті Києві».

Гігантську копію ухвали Печерського райсуду, якою забороняється розривати договір оренди землі з компанією-забудовником «Контактбудсервіс», інвестори житлового комплексу принесли під стіни столичної мерії. Аби вкотре нагадати про законність майбутнього будівництва.

«Сьогодні ми прийшли до ситуації, коли Київська міська адміністрація не допомагає нам, а ставить палки в колеса. На сьогоднішній день всі правові підстави є для будування, в той же час ми бачимо зі сторони міської влади дії направлені на блокування будівництва», - зазначив інвестор ЖК «Патріотика на озерах» Володимир Рижак.

Наразі інвесторами «Патріотики на озерах» вже стали майже півтисячі родин звичайних українців. Деякі з них вклали у це чи не останні кошти або ж влізли у кредити. А показати, як їх позбавляють права на власність, протестувальники намагалися у своєрідному перфомансі.
Більше про це – в репортажі Артема Поліковського:

Коментарі