Без грошей і квартири: чому Київрада ігнорує ухвали суду щодо будівництва на Осокорках?

05.02.2019 15:05

Хто блокує законне будівництво житлового комплексу на Осокорках та чому Київрада нахабно ігнорує рішення суду? Із цими запитаннями сотні інвесторів «Патріотики на озерах» прийшли під стіни столичної мерії. Адже будівництво – знову під загрозою.

Цього разу – через те, що місцеві депутати у другому читанні проголосували за розірвання договору оренди із забудовником комплексу. І це попри заборону суду.

«Ми будемо це рішення оспорювати в судах і будемо знову доводити свою правоту. А наші інвестори будуть подавати позови на компенсування своїх втрат», - коментує голова правління банку «АРКАДА» Костянтин Паливода, - «За ці 25 років ми побудували дуже багато житла і я впевнений, що «Патріотика на озерах» буде найкращим житловим масивом, який є у місті Києві».

Гігантську копію ухвали Печерського райсуду, якою забороняється розривати договір оренди землі з компанією-забудовником «Контактбудсервіс», інвестори житлового комплексу принесли під стіни столичної мерії. Аби вкотре нагадати про законність майбутнього будівництва.

«Сьогодні ми прийшли до ситуації, коли Київська міська адміністрація не допомагає нам, а ставить палки в колеса. На сьогоднішній день всі правові підстави є для будування, в той же час ми бачимо зі сторони міської влади дії направлені на блокування будівництва», - зазначив інвестор ЖК «Патріотика на озерах» Володимир Рижак.

Наразі інвесторами «Патріотики на озерах» вже стали майже півтисячі родин звичайних українців. Деякі з них вклали у це чи не останні кошти або ж влізли у кредити. А показати, як їх позбавляють права на власність, протестувальники намагалися у своєрідному перфомансі.
Більше про це – в репортажі Артема Поліковського:

Коментарі