Без електрики й газу: через дії рейдерів врожай “Росток-Холдингу” пропадає, тисячі людей можуть залишитися без зарплати

13.10.2018 11:20

Без електроенергії та газу, на полях пропадає зібраний врожай, є ризик виникнення місць займання і в результаті – спалах екологічної катастрофи. Така ситуація на одному з підприємств «Росток-Холдинг» у Глухові на Сумщині. Усе це – наслідки рейдерського захоплення з боку комерсанта Якова Грибова.

На місці працюють активісти «Стоп корупції», які спілкуються з очевидцями та дізнаються останні подробиці атаки.

«Вночі було фізичне блокування елеваторів підприємства. Захопники не заважали збору врожаю, утім заблокували спробу його вивезення та зазначили, що перешкоджатимуть реалізації. Наразі молодиків немає, проте на території повно якихось спостерігачів», – передають з місця подій активісти «Стоп корупції».

Додамо, що до складу агрохолдингу входять 17 підприємств. Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором у спільному проекті під назвою «Зернотрейдинг» із директором компанії і начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів.

Після цієї заяви на підприємствах «Росток-Холдинг» почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна. Фактично робота агропідприємств паралізована, без заробітної плати можуть залишитись 2 тисячі працівників, через арешт земельних ділянок та зерна зупиниться розрахунок із власниками паїв. Під загрозою виконання договорів перед вітчизняними та іноземними компаніями, через збій в роботі одного з лідерів ринку може зрости ціна на зернові для всієї країни.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X