Без дверей і прапора: активісти повісили державний стяг на відділ поліції на Львівщині

Ні дверей, ні державного прапора при вході. Так виглядає управління Нацполіції у місті Кам’янка-Бузька на Львівщині. 

До копів прийшли учасники антикорупційного рейду «Стоп корупції», щоб дізнатись про хід розслідувань резонансних справ в області.

«До представників поліції виникло питання про покривання екологічного злочину – викиди мертвої свинини без утилізації, зловживання представниками поліції та прокуратури алкогольними напоями на робочому місці. Правоохоронці не вносять відомості про правопорушення до ЄРДР та можуть бути причетні до кришування грального бізнесу», – зазначають учасники рейду.

Про всі ці факти активісти дізнались від своїх колег з місцевого осередку проекту.

Заступник начальника відділку та заступник начальника кримінального відділу поліції зазначили, що не компетентні відповідати.

«Варто зазначити, що на будівлі відділку поліції відсутній державний прапор. Тому ми вирішили допомогти правоохоронцям і самотужки повісили стяг. При цьому копи жодної ініціативи не проявили та не виявили бажання допомогти.

Після того, як осередки завітали до відділу поліції, небайдужі місцеві жителі вирішили також вступити до лав "Стоп Корупції". Уже є охочі очолити осередок проекту у міста Кам'янка-Бузька.

Коментарі