Батько скандальної бізнесвумен Софієнко – податковий боржник: у ДФС підтвердили

18.04.2019 18:06

Яблуко він яблуньки недалеко падає. Батько агрорейдерки Лесі Софієнко Степан Стефанишин заборгував державі податків на суму у 60 тисяч гривень. Цю інформацію журналістам "СтопКору" підтвердило джерело в ДФС Львова. Деталі виїзду до Львова повідомила журналістка проекту Наталія Дігтяр.

"Наш інсайдер в ДФС Львова анонімно підтвердив наявний борг членів сім'ї Софієнко. А також зазначив, що вживаються заходи щодо стягнення боргу. Також ДФС арештувало все рухоме і нерухоме майно батька Софієнко – Степана Стефанишина", – розповіла журналістка Наталія Дігтяр.

Зазначимо, що представники ГО "Стоп корупції" уже вручили громадську підозру батькові Софієнко.

Громадським розслідуванням встановлено, що гр. Стефанишин Степан Михайлович є офіційним власником елітного автомобіля "Mercedes–Benz Maybach S600" 2015 року випуску (універсальний номерний знак – АА0000АА). Вартість авто становить 6 500 000 грн.

Доходи, які дозволяють придбати Стефанишину С. М. вказаний транспортний засіб, не встановлено.

Натомість, як стало відомо, користується та розпоряджається автомобілем донька Стефанишина С.М, Софієнко Л.С., яка не декларує доходи в Україні та є фігуранткою кримінального провадження, зареєстрованого 7.03.2018 року, за підозрою у навмисному ухилянні від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах. Факт реєстрації автомобіля на гр. Стефанишина може бути схемою фінансових махінацій приховання майна і прибутків від державних органів, а також з метою ухиляння від сплати податків та (тобто кримінальних правопорушень). Таким чином гр. Стефанишин С.М. виступає співучасником кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України", – йдеться в тексті підозри.

Нагадаємо, що Леся Софієнко – злісна неплатниця податків, жінка заборгувала державі 23 млн грн.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X