Баришівський регіональний осередок «Стоп Корупції» розпочав свою роботу

Очолювати осередок «СтопКору» у Баришівці на Київщині місцеві мешканці вибрали підприємця Олега Демиденка. Як колишній депутат районної ради, він на власному досвіді знає проблеми регіону та шляхи їхнього вирішення.

Голова новоствореного осередку зазначає: «Основне, чи будемо займатися – це підтримувати людей у питаннях, які роками не вирішуються – це ремонт дороги, дитячі садочки, підвіз дітей в школи, ремонт будівель».

Ці та інші проблеми вже почали обговорювати з головою Баришівської райради, який особисто привітав новий осередок «СтопКору».
«У кожного населеного пункту є своя проблема, і нам ніхто не приїде і не допоможе в цій проблемі, крім активних людей, які тут живуть. Влада в особі районної ради готова до роботи і вирішення цих проблем, які під силу їй, є робочі моменти, які не завжди від нас залежать», - запевнив голова Баришівської районної ради Київської області Володимир Гуменюк.

«Для нас дуже важливо, хто ці люди, які приєднуються до нашої команди, наскільки вони доброчесні, наскільки їх наміри щирі», - коментує координатор ГО «Стоп Корупції» Роман Бочкала, - «Це ініціатива місцевої громади. Тут ми бачимо дуже сильну, потенційно вмотивовану команду, яка ставить перед собою амбітні цілі, тому я впевнений, що баришівський осередок має велику перспективу».

Зрештою, членів баришівського осередку запросили на майбутні тренінги для регіональних активістів. А «СтопКор» буде продовжувати знайомити глядачів з новими антикорупціонерами зі всієї країни. Більше про це – у сюжеті:

Коментарі