Донецькою прокуратурою завершено розслідування справи трьох осіб, які брали участь у захопленні будівлі прокуратури в Бахмуті. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Встановлено, що у середині квітня 2014 року, коли місто тимчасово знаходилось під контролем представників терористичної організації "ДНР", 13 чоловіків - мешканців м. Бахмута вирішили створити організовану озброєну банду. Вони нападали на місцевих мешканців, викрадали чуже майно та транспортні засоби, зберігали зброю, а також захоплювали будівлі.

Члени банди 30 травня 2014 року брали участь у захопленні бойовиками будівлі місцевої прокуратури, надалі використовуючи її як місце дислокації організованої групи.

У квітні 2017 року у фігурантів під час обшуку виявили та вилучили збройний арсенал: 8 реактивних піхотних вогнеметів, 9 автоматів, протитанкова граната та понад 15 тис патронів.

У червні фігурантам справи оголосили про підозру у скоєнні дев'яти злочинів. Зараз обвинувальний акт спрямовано до Артемівського міськрайонного суду для розгляду по суті. Троє обвинувачених перебувають під вартою.

Коментарі